wsh.net.pl

Wyższa Szkoła Handlowa – studiuj razem z nami

2 kursy, które wzbogacą Twoje CV

W trakcie studiów studenci zdobywają szeroką wiedzę, jednak często brakuje im praktycznych umiejętności, których posiadanie podniesie ich szanse na rynku pracy. Takie umiejętności mogą zdobyć nie tylko podczas praktyk, ale również w trakcie kursów.

  1. Kursy rozwoju osobistego online
  2. Kursy sportowe online

Kursy prowadzone są zarówno w formie stacjonarnej, jak i online. Każdy może więc wybrać opcję najodpowiedniejszą dla siebie i edukować się w wybrany sposób.

Kursy rozwoju osobistego online

Opisy zamieszczane w poszczególnych ofertach pracy wskazują jednoznacznie, że pracodawcy coraz częściej poszukują pracowników posiadających umiejętności miękkie. Dotyczy to szczególnie kadry kierowniczej, a więc pracowników wyższego szczebla, w kompetencjach których leży zarządzanie zespołem. Tego rodzaju umiejętności szlifują kursy rozwoju osobistego online, zakończone egzaminem. Kursant otrzymuje możliwość samodzielnej pracy z materiałami i dostęp do platformy learningowej, co pozwala na naukę w czasie i miejscu najdogodniejszym dla danego kursanta. Potwierdzeniem zdobytej wiedzy i umiejętności jest certyfikat, wydawany po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu.

Kursy rozwoju osobistego dotyczą nie tylko kompetencji miękkich, ale również twardych, związanych z konkretną dziedziną i branżą. W ramach takich kursów można poznać sposoby budowania wizerunku w biznesie, skutecznych metod rekrutacji czy zarządzania zasobami ludzkimi. Tego rodzaju kursy przydadzą się nie tylko jako kolejny wpis w CV, ale również w sytuacji, w której kursant chce ubiegać się o dofinansowanie z urzędu pracy do otworzenia własnej działalności gospodarczej.

Kursy sportowe online

Nie brakuje też propozycji dla osób związanych ze sportem. Kursy sportowe online to doskonały początek drogi do tego, aby zostać trenerem lub instruktorem w szkole, związku sportowym, akademii czy innej instytucji związanej ze sportem. To opcja dobra dla tych, którzy chcą pracować z dziećmi lub młodzieżą i wpływać na ich podejście do aktywności fizycznej oraz umiejętności sportowe. Wiadomości i zdolności zdobyte na tym kursie można wykorzystać na wiele różnych sposobów i w wielu sytuacjach, a zdobyty certyfikat będzie oficjalnym dokumentem potwierdzającym zakres przerobionego materiału. Podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie pracy instruktora jest czytelną informacją dla obecnego lub przyszłego pracodawcy, że trener poważnie podchodzi do swoich obowiązków i doskonali się, aby osiągać jeszcze lepsze efekty swojej pracy z podopiecznymi.