wsh.net.pl

Wyższa Szkoła Handlowa – studiuj razem z nami

Czy lekcje angielskiego online są skuteczne?

Dlaczego warto uczyć się angielskiego online?

Oto kilka głównych powodów, dla których nauka języka angielskiego online może być pomocnym i satysfakcjonującym doświadczeniem.

Uczenie się od domu

Korzystanie z modułów online pozwala uczyć się w zaciszu własnego domu. Jeśli zapisujesz się na kurs, na którym musisz fizycznie być obecny, trudno jest uzasadnić czas i pieniądze wydane na dojazdy. Nauka w domu pozwala robić krótkie przerwy i od czasu do czasu zjeść przekąskę, kiedy tylko tego potrzebujesz. Najlepsze jest to, że nauka online jest dostępna zawsze, gdy jej potrzebujesz, niezależnie od pory dnia.

Nauka online w domu pozwoli Ci czuć się komfortowo podczas nauki. Pozwoli ci to uniknąć twardych i niewygodnych krzeseł w klasie i klas klaustrofobicznych.

Nauka następuje w Twoim tempie

Twoje doświadczenie w nauce jest kontrolowane bezpośrednio przez Ciebie, we własnym tempie. Badania wykazały, że uczniowie więcej zapamiętują tam, gdzie uczą się w wygodnym tempie. W normalnych klasach nauczanie odbywa się w sposób, w jaki decyduje nauczyciel, więc nigdy nie możesz być pewien, czy otrzymasz wsparcie potrzebne do opanowania materiału do nauki.

Wielu uczniów skarży się, że środowisko w klasie jest bardzo stresujące z powodu ciągłej oceny. Prezentacje ustne i praca grupowa mogą wywierać na uczniów dużą presję i stres, powodując przeszkody na ich drodze do sukcesu. Tradycyjne testy i egzaminy są traktowane bardzo poważnie, zwłaszcza gdy kurs jest obowiązkowy dla danego programu nauki. Uczenie się w tempie, w którym czujesz się komfortowo, pozwala na cofanie się i naukę poprzedniego materiału kursu lub poruszanie się do przodu. Zasoby są zawsze dostępne, dzięki czemu możesz dostosować sposób nauki i zrobić wszystko, co w Twojej mocy.

Silniejsze zaangażowanie w materiał

W kursach online wykorzystywane jest najnowsze oprogramowanie komputerowe. Każdy moduł zawiera interaktywne elementy, takie jak gry i nie tylko, aby w pełni zaangażować ucznia w materiał kursu.

Nauka online angielskiego – podsumowanie

Jak widzisz, nauka języka angielskiego online ma ogrom korzyści, które przewyższają ewentualne minusy. Angielski online w Profi Lingua pozwoli Ci na naukę w Twoim tempie!

Źródło zdjęć: freepik.com