wsh.net.pl

Wyższa Szkoła Handlowa – studiuj razem z nami

Interesuje Cię świat biznesu? Poznaj te miasta

Świat jest pełen firm odnoszących sukcesy, a samo nawiązanie z nimi kontaktu może być świetnym źródłem inspiracji. Niezależnie od tego, czy planujesz podróż, czy wyobrażasz sobie, jak może wyglądać Twoja przyszłość, przygotowaliśmy listę miast, w których mogą ukształtować się Twoje aspiracje biznesowe.

LONDYN

Najważniejszym z nich jest Londyn, brytyjskie centrum finansów i biznesu. Zachwyć się imponującymi budynkami. Wybierz się na spacer wzdłuż Tamizy i poszukaj inspiracji na kolejny pomysł za milion dolarów. Będąc siedzibą 840 000 firm z sektora prywatnego i 100 największych firm w Europie, nie będziesz miał trudności z realizacją swoich aspiracji. Z drugiej strony, jeśli myślisz o studiowaniu w Wielkiej Brytanii, istnieje wiele programów studiów biznesowych do wyboru.

PARYŻ

Paryż wytwarza 30% krajowego PKB. Znajduje się w pierwszej piątce najbogatszych regionów w Europie i jest siedzibą 30 central Fortune Global 500. Możesz odwiedzić La Défense, główną dzielnicę biznesową na obrzeżach miasta, lub podziwiać ją z daleka. Słynny Arche La Défense można zobaczyć z centrum Paryża, podczas gdy rozmarzone drapacze chmur, które go otaczają, szybują w chmurach. Paryż może pochwalić się pięcioma najlepszymi szkołami biznesu na świecie, co czyni go idealnym miastem do odwiedzenia dla aspirujących studentów zainteresowanych tą dziedziną.

SINGAPUR

Jeden z czterech „azjatyckich tygrysów”, czwarte co do wielkości centrum finansowe na świecie z jednym z pięciu najbardziej ruchliwych portów na świecie. Nic dziwnego, że Singapur znalazł się na tej liście. Rozwijająca się gospodarka rynkowa Singapuru opiera się na handlu, wolności gospodarczej i niskich stawkach podatkowych. Przy niskim poziomie korupcji i ratingu kredytowym nie ma lepszego miejsca, aby student mógł zobaczyć, jakie pozytywne synergie mogą stworzyć dobre firmy.

SYDNEY

Sydney słynie z pięknych plaż, zabytków kultury oraz z tego, że jest największym naturalnym portem na świecie. Jest także domem dla silnego przemysłu finansowego, produkcyjnego i turystycznego. To prawda, że ​​koszty życia są bardzo wysokie, ale Sydney oferuje siódmą najwyższą pensję ze wszystkich miast na świecie. Jeśli interesuje Cię podróż do miejsca, w którym możesz czerpać inspirację, i lśniące błękitne wody, w których możesz się zanurzyć. Sydney może być miejscem, w którym możesz założyć swój pierwszy biznes. Oczywiście opalanie jest integralną częścią procesu twórczego.