wsh.net.pl

Wyższa Szkoła Handlowa – studiuj razem z nami

Czy student może jeść tanio i zdrowo?

Nie od dziś wiadomo, że studenci miewają problemy finansowe. Mocno ograniczony budżet sprawia, że planowanie posiłków staje się utrudnione. Nie oznacza to jednak konieczności spożywania „śmieciowego” jedzenia! Czasami wystarczy odrobina sprytu, aby wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe. Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi poniżej!

Zakupy na promocjach i wyprzedażach

Ci, którzy chcą jeść zdrowo, jednak nie posiadają dużej ilości gotówki, powinni polować na promocje oraz wyprzedaże. Mieszkańcy dużych miast nie będą mieć z tym problemów – do wyboru jest wiele popularnych sieci handlowych, więc znalezienie korzystnej oferty, to tylko kwestia czasu. Wskazane jest robienie małych zapasów żywności. Dlaczego małych? Przede wszystkim dlatego, że magazynowanie ogromnej ilości jedzenia często kończy się marnotrawstwem. W wielu przypadkach produkty spożywcze nie zostają wykorzystane w terminie. Problemem może okazać się także mała ilość do przechowywania. Zazwyczaj miejsce w lodówce oraz kuchennych szafkach współdzielone jest z innymi osobami.

Dołączenie do programów lojalnościowych

Posiadacze karty stałego klienta mogą liczyć na wyjątkowe okazje cenowe. Ich utworzenie nie stanowi żadnego wyzwania – najczęściej wszystkie formalności można załatwić przez internet. Punkty gromadzone za zakupy wymieniane są na rozmaite bonusy. Warto wspomnieć także o zniżkach, które dostępne są wyłącznie uczestnikom programu lojalnościowego. Nie trzeba zawsze posiadać przy sobie karty – sporym udogodnieniem są aplikacje mobilne.

Zakupy przez internet

Zakup żywności przez internet nie jest opłacalny w absolutnie każdym przypadku. Drogą online warto nabyć przede wszystkim prowiant suchy, który posiada długi termin przydatności do spożycia. Bardzo często pełnowartościowe produkty spożywcze oferowane są za ułamek pierwotnej ceny. Dobrze jest również wziąć pod uwagę zakupy grupowe – koszt wysyłki zostanie rozłożony na kilka osób, co pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy.