wsh.net.pl

Wyższa Szkoła Handlowa – studiuj razem z nami

Tkaniny wyszczuplające, bardzo elegancka garderoba!

Zapomnij o kompleksach i zostaw frustrację w szafie, nosząc wyszczuplający materiał. Będzie to Twój najskuteczniejszy sojusznik, który pomoże Ci czuć się dobrze, szczupłym i pewnym siebie, niezależnie od typu Twojego ciała.

 

Inteligentne tekstylia łączą dwie technologie

Kosmetowłókniny zawierają miliony mikrokapsułek wypełnionych aktywnymi składnikami kosmetycznymi. Te mikrokulki są przyczepione do każdego włókna tkaniny i uwalniane przez kontakt ze skórą.

Inteligentne włókno, z którego wykonane są tekstylia, zawiera w swoim sercu kryształy bioceramiczne. Te inteligentne tekstylia, uwalniają swoją moc poprzez ruchy ciała

Dzięki naturalnym ruchom ciała powstaje tarcie, które rozbija mikrokapsułki. Te następnie stopniowo uwalniają składniki aktywne kosmetyku, które wnikają i działają bezpośrednio w skórze. Ciepło wytwarzane przez organizm jest pochłaniane i przekształcane przez kryształy bioceramiczne, które z kolei odsyłają je w postaci promieni podczerwonych w celu podniesienia temperatury skóry, a tym samym krążenia krwi. Nasz organizm jest w ten sposób stymulowany do lepszej eliminacji komórek tłuszczowych.

 

Złota zasada numer 1: Wybierz odpowiedni materiał wyszczuplający zgodnie ze swoimi celami.

Chcesz wymodelować sylwetkę, zrzucić cellulit lub po prostu zdecydować się na produkt wyszczuplający? Chciałbyś, aby ten produkt był dyskretny, czy wręcz przeciwnie, można go nosić jako ubiór dzienny lub wieczorowy? Są to pytania, które lepiej sobie zadać, zanim zdecydujesz się na jedną z inteligentnych tkanin dostępnych na rynku. Ponieważ dobrze dobrany materiał lepiej spełni Twoje cele. Musi być zatem precyzyjnie ukierunkowany na obszary, które mają podlegać jej działaniu.