Budowanie własnej marki personalnej – zapraszamy na szkolenie

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu – Departament Studiów Podyplomowych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na szkolenie nt.: BUDOWANIE WŁASNEJ MARKI PERSONALNEJ, które odbędzie się 15 czerwca 2019 r. w Piotrkowie Trybunalskim.

Prowadząca – mgr Anna Słopiecka
Ekspert ds. wizerunku i promocji marki. Właściciel agencji kreatywnej Noble Brand specjalizującej się w kompleksowej obsłudze marketingowej. Sekretarz Radomskiej Loży Bussiness Centre Club. Członek Izby Przemysłowo-Handlowej Ziemi Radomskiej. Stypendystka programu mentoringowego Vital Voices polsnd fundacji Hillary Clinton.
Trzykrotny Lider Rejonu Radom w projekcie Szlachetna Paczka. Współtwórca i partner marketingowy Smart Relax Spa w Hotelu Aviator. Laureat Noagrony Gospodarczej Roku – Granitowy Tulipan 2013, laureatka w plebiscycie Kobieta Przedsiębiorcza Ziemi Radomskiej 2013, wyróżnienia dwukrotnie w konkursie „Dobroczyńca Roku” za wkład w rozwój przedsiębiorczości w regionie radomskim oraz działalność społeczną. Z wykształcenia dziennikarka. Interesuje ja psychologia, uwielbia podróże. Propagatorka budowania marki osobistej opartej na wartościach.
Czas trwania: 3 godz. odpłatność za szkolenie 30 zł.

Zgłoszenia uczestnictwa: tel. 44 645 21 00 lub e-mail: piotrkow@wsh.pl